Karriere

Synergy

V rámci modernizačných riešení ponúkame tiež osobné výťahy vhodné pre výťahové šachty s redukovanými rozmermi v hlave šachty a v priehlbni výťahu.

 

S1

S1 je novo vytvorený koncept výťahu: "preprava priestoru" pomocou systému modulárneho ovládacieho panelu a LED osvetlenia, ktoré sa perfektne prispôsobí každej kabíne zachovaním jedinečného štýlu.

Millenium Classic

Kabína Millenium Classic bola navrhnutá špeciálne na predchádzanie architektonickým bariéram a spĺňa všetky najnovšie európske normy.

Hlavnými výhodami sú horizontálne ovládacie a svetelné panely. Samozrejmosťou sú tlačidlá vrátane braillovho písma.

 

Kabína

Kabína je konštruovaná tak, aby v čo najväčšej miere vypĺňala priestor šachty a ponúkla tak prevádzkovateľovi najväčší možný priestor pre prepravu cestujúcich. Kabíny ponúkame v rôznych designoch s možnosťou výberu obkladov stien a vzorov podlahy podľa prianí zákazníka.

 

Šachtové dvere

Šachtové dvere ponúkame v niekoľkých prevedeniach, ale vždy plne automatické. Dvere je možné dodať v prevedení nerez alebo vo farbe podľa RAL vzorkovníka.

 

Pohon

Výťahy SYNERGY používajú bezprevodový synchrónny motor umiestnený v hlave šachty. Pohon je frekvenčne riadený, a tým je dosiahnutá veľmi tichá prevádzka s presným zastavovaním v staniciach. Vďaka kombinácii frekvenčného riadenia a synchrónneho pohonu je prevádzka výťahu ekonomická s nízkou spotrebou elektrickej energie. Výťah SYNERGY používa k prenosu energie špeciálne konštruované oceľové laná. Použitím trakčných kotúčov zo špeciálneho plastu je dosiahnutá tichá prevádzka s nízkym opotrebovaním lán a dlhou životnosťou lanovania.

 

Riadiaci systém

Rozvádzač s riadiacou jednotkou a elektroinštaláciou je umiestnený v najvyššej stanici vedľa šachtových dverí. Systém riadenia umožňuje nastavenie širokého spektra funkcií výťahu.