Produkte

Výťahy

Produkty ThyssenKrupp Výťahy sú známe svojou mimoriadnou kvalitou a inovatívnou technológiou, dlhou životnosťou a vysokou spoľahlivosťou.

V oblasti novoinštalačných výťahov ponúkame dva typy produktov - Synergy a Evolution.

Výťahy rady Evolution sú produkty najvyššej triedy, ktoré ponúkajú tichú, plynulú a bezpečnú prevádzku. Na výber je množstvo typov materiálov a farebných prevedení kabí a dverí tak, aby uspokojil potreby každého zákazníka. Samozrejmosťou je možnosť invalidného prevedenia výťahu podľa prianí zákazníka, od invalidného sedadla po braillovo písmo.

 

Synergy

Výťah vhodný pre nové inštalácie i rekonštrukcie s horným prejazdom zníženým až na 2600 mm a priehlbňou len 400 mm!!!

Osobné výťahy bez strojovne - trakčné

SYNERGY S - Správna voľba. Gratulujeme k výberu!

Výťah vhodný prakticky do všetkých typov budov, zvlášť tak pre bytové domy. Dodávané nosnosti 320 kg, 450 kg, 480 kg, 630 kg a 1000 kg s rýchlosťou 1 m/s.

 

Evolution

Evolution Classic

Evolution Compact

Evolution Flexible

 

Oba produkty sú momentálne k dispozícii aj v prevedení BLUE s rekuperáciou elektrickej energie. Ku každej inštalácii je tak vydaný certifikát o energetickej spotrebe.

ThyssenKrupp Výťahy ďalej ponúka celú radu špeciálnych výťahov jedálenských, hydraulických i autovýťahov.

 

Ďalšie

Univers

TWIN - Absolútny unikát výťahového priemyslu!

Osobné výťahy so strojovňou - trakčné

Výťahový systém s dvoma kabínami nad sebou v jednej šachte, ktoré jazdia nezávisle na sebe a to rôznymi rýchlosťami a smermi. Pre výškové budovy so zdvihom nad  50 m a kombináciou s minimálne jedným konvenčným výťahom. Súčasťou je inteligentný riadiaci systém Destination Selection Control system s terminálom s dotykovou obrazovkou namiesto ovládacieho panela v kabíne.