Výrobné závody

Výroba eskalátorov v Číne

V roku 2006 otvorila spoločnosť thyssenkrupp Elevator nový závod na výrobu eskalátorov, pohyblivých chodníkov a nástupných mostov pre cestujúcich v Číne.

Výrobné zariadenia závodu umožňujú výrobu ročne až 4000 eskalátorov a pohyblivých chodníkov, ako aj 200 nástupných mostov pre cestujúcich. Celková kapacita zariadenia je 195 000 metrov štvorcových a zahŕňa dve kancelárske budovy, pomocné dielne a servis pre svojich 800 zamestnancov a testovacie stredisko pre nástupné mosty. Továreň má štyri výrobné linky pre štandardné eskalátory, jednu linku pre špeciálne eskalátory a pohyblivé chodníky, a jednu pre nástupné mosty. Tieto linky sú vybavené moderným laserovým zariadením. Konečná montážna linka poskytuje nepretržitý výrobný proces s vysokým stupňom automatizácie. To všetko zvyšuje celkovú účinnosť výrobného závodu, ktorý je plne certifikovaný podľa ISO 9000.

Továreň sa nachádza v blízkosti prístavu a trajektových terminálov mesta Zhongshan. Má tiež vynikajúce medzinárodné spojenia vďaka letiskám v Hongkongu a Guangzhou.

Hore
Všetky práva vyhradené 2018 © thyssenkrupp Elevator
Znak|Právne záležitosti|