Organizácia

thyssenkrupp Výťahy na Slovensku

Spoločnosť thyssenkrupp Výťahy, pôsobí na slovenskom trhu od roku 1998 a ako súčasť Prevádzkovej jednotky OU RUEC (Rusko - Kazachstan - Východná Európa - Izrael) zamestnáva 11 zamestnancov. 100% vlastníkom je spoločnosť thyssenkrupp Aufzüge Gesellschaft m.b.H.so sídlom vo Viedni.

Poskytujeme plnú podporu životného cyklu našich zariadení, od nových inštalácií, štandardných a zákazkových zariadení, až po servis, údržbu a modernizáciu. Sme mimoriadne hrdí na to, že spolupracujeme s ITS (International Technical Services) - medzinárodnou technickou podporou pre servisné aktivity. ITS školí našich technikov na odbornú spôsobilosť v oblasti servisu a údržby nášho multi-brandového portfólia, preto pre nás nie je problém ani servis zariadení všetkých konkurenčných značiek.

Naše výrobky sú vysoko cenené pre svoju výnimočnú kvalitu a inovatívnu technológiu, extrémnu trvanlivosť a spoľahlivosť. Zároveň zodpovedajú všetkým relevantným nariadeniam a európskym normám, ktoré spĺňajú najprísnejšie bezpečnostné predpisy a sú vyrábané v továrňach s certifikáciou podľa EN ISO 9001: 2009.

Hore
Všetky práva vyhradené 2018 © thyssenkrupp Elevator
Znak|Právne záležitosti|