Organizácia

thyssenkrupp Elevator

thyssenkrupp Elevator spája globálne aktivity skupiny v oblasti systémov osobnej dopravy. S predajmi 7,2 miliardy eur vo fiškálnom roku 2014/2015, a zákazníkmi v 150 krajinách, si thyssenkrupp Elevator vydobyl svoju pozíciu jedného z popredných svetových výrobcov výťahov a to iba za 40 rokov pôsobenia, kedy spoločnosť využila jedinečné inžinierske schopnosti spoločnosti thyssenkrupp. S viac ako 50 000 vysoko kvalifikovanými zamestnancami ponúka inteligentné a inovatívne produkty a služby navrhnuté tak, aby spĺňali individuálne požiadavky zákazníkov. Súčasťou portfólia sú osobné a nákladné výťahy, eskalátory a pohyblivé chodníky, mosty na prepravu cestujúcich, schody a plošinové výťahy, ako aj riešenia šité na mieru pre všetky produkty. Viac ako 900 kancelárií na celom svete poskytuje rozsiahlu predajnú a servisnú sieť, ktorá zaručuje blízkosť zákazníkov.

thyssenkrupp Elevator zahŕňa globálne aktivity skupiny thyssenkrupp v systémoch osobnej dopravy.

Naše aktivity sú rozdelené do štyroch obchodných jednotiek, z ktorých tri sa sústreďujú na naše regionálne výťahy a eskalátory v Európe / Afrike, Amerike a v Ázii / Pacifiku. Prístupové riešenia, naša štvrtá obchodná jednotka, obchoduje a predáva vlastné riešenia a nástupné mosty pre cestujúcich po celom svete.

Vedenie

Schierenbeck

Andreas Schierenbeck

Narodil sa v roku 1966 v Hohen-Neuendorfe pri Berlíne, kde študoval elektrotechniku na Technologickej univerzite v Drážďanoch. Andreas Schierenbeck bol menovaný členom a predsedom výkonnej rady spoločnosti thyssenkrupp Elevator AG dňa 1. júna 2012. V januári 2013 bol Andreas Schierenbeck menovaný predsedom výkonnej rady spoločnosti thyssenkrupp Elevator AG.

Keles

Ercan Keles

Narodený v roku 1971 v Tepedam (Turecko), vyštudoval obchodnú administratívu na Giessenskej univerzite. Ercan Keles bol menovaný členom výkonného výboru spoločnosti thyssenkrupp Elevator AG, Düsseldorf, od 1. apríla 2012 zastáva funkciu finančného riaditeľa.

Hore
Všetky práva vyhradené 2018 © thyssenkrupp Elevator
Znak|Právne záležitosti|