Dôvody modernizácie

Design a komfort

Pridajte svojej kabíne extra špeciálny dotyk

Náš elegantný design kabín vám ponúka veľa možností, aby bol váš výťah jedinečný. Takmer všetky materiály a verzie môžu byť namiešané tak, aby odrážali váš vkus.

Ale výťah od thyssenkrupp má viac než len peknú tvár. Všetky naše konštrukčné varianty sú mimoriadne odolné a majú dlhú životnosť. Takže váš výťah bude aj naďalej vytvárať pozitívny dojem, a to aj vo vysoko frekventovaných oblastiach.

Samozrejme, ak dôjde k zmene hmotnosti kabíny, skontrolujeme všetky príslušné bezpečnostné komponenty a poskytneme vám príslušné certifikované výpočty.

Jazdný komfort

Používame najmodernejšie riadiace a pohonné technológie, čo znamená, že modernizáciou zabezpečujeme plynulý rozbeh, jemnú akceleráciu a pri brzdení presné vyrovnanie podlahy - pre akékoľvek zaťaženie v rámci stanovených limitov. Dvere sa otvárajú a zavierajú presne, vďaka monitorovaniu dverovej zóny.

Design kabíny

Kameň, sklo, laminát, nehrdzavejúca oceľ - pre strop, steny a podlahu kabíny sú k dispozícii mnohé príťažlivé možnosti.

Design osvetlenia

S našimi konceptmi v oblasti osvetlenia môžete vytvoriť takmer akúkoľvek svetelnú a farebnú náladu vo vašej kabíne - a zároveň šetríte peniaze. LED systémy ponúkajú nielen jasné svetlo a dlhú životnosť, zároveň spotrebujú veľmi málo energie a konvertujú elektrickú energiu na svetlo prakticky s nulovou stratou energie.

Informačné systémy

Náš informačný systém Liftscreen poskytuje cestujúcim užitočné a zábavné informácie. Inovatívna technológia zobrazenia ukazuje aktuálne udalosti, počasie a podobne. Táto on-line platforma slúži aj ako lukratívne reklamné médium.

Akustické systémy

Od jednoduchých oznámení, až po hudbu na pozadí - naše akustické systémy robia všetko možným. Spolu so zábavou zabezpečujú cielené oznámenia o zastavení výťahu a bezbariérové používanie.

Výber vône

Svieža vôňa robí jazdu výťahom ešte príjemnejšou. Výber vôní vám umožní dať svojmu výťahu osobitý nádych.

Hore
Všetky práva vyhradené 2018 © thyssenkrupp Elevator
Znak|Právne záležitosti|