Dôvody modernizácie

Zvláštne požiadavky

Transformujte svoj výťahový systém na dokonalého partnera

Špeciálne aplikácie majú zvláštne požiadavky. Požiadavky, ktoré presahujú optimalizovaný jazdný komfort a bežné bezpečnostné normy a štandardy. Či už potrebujete vlastný nákladný výťah pre priemyselné využitie, alebo osobný výťah v domove dôchodcov - naše modernizačné riešenia zaisťujú, že systém bude dokonale vyhovovať vašej budove.

Výťahy bez bariér

Od individuálnych komponentov na zákazku, až po systémy pre telesne postihnuté osoby - bezbariérové interiéry sú stále viac a viac dôležité. Spolu s uvítacími odporúčaniami v oblasti možností dopravy, ponúkame širokú škálu balíčkov riešení, ktoré spĺňajú všetky vaše potreby.

Ochrana proti vandalizmu

Výťahové systémy v bytových domoch by mali byť chránené proti vandalizmu. Vďaka našim rozsiahlym skúsenostiam v tejto oblasti, ponúkame efektívne riešenia, ktoré zachovajú atraktivitu vášho systému.

Ochrana pred požiarom

Od statických a dynamických systémov protipožiarnej ochrany, odsávania dymu zo šachty, až po protipožiarne komponenty - zabezpečujeme, aby bol váš systém chránený proti požiaru.

Evakuačné výťahy

Chcete optimalizovať výkon vášho evakuačného výťahu? S radosťou vás budeme podporovať v úzkej spolupráci s vašimi miestnymi orgánmi protipožiarnej ochrany.

Ochrana proti výbuchu

Priemyselné výťahy vyrábame už mnoho rokov, čo z nás robí ideálneho partnera pre výťahové systémy v oblastiach spojených s nebezpečenstvom výbuchu a chemických spracovateľských závodov.

A je toho ešte viac ...

Ak hľadáte riešenie pre ideálny výťah, alebo iný typ špeciálneho systému - naklonený, kontinuálny, alebo fasádny – radi vám pomôžeme.

Hore
Všetky práva vyhradené 2018 © thyssenkrupp Elevator
Znak|Právne záležitosti|