Komponenty

Ovládacie prvky a displeje

Interakcia a komunikácia pre väčšie pohodlie užívateľa

Konštrukcia ovládacích prvkov a displejov je súčasťou príťažlivosti vášho výťahu. Modernizácia tejto oblasti nielen zvyšuje použiteľnosť - dodatočné funkcie otvárajú úplne nové možnosti.

Široká škála ovládacích a zobrazovacích prvkov sú k dispozícii, aby vyhovovali každej vašej potrebe. Spolu s klasickým ovládacím panelom v jasnom, nadčasovom designe, ponúkame všestranný balíčky pre bezbariérové užívanie, informačné zobrazovacie riešenia a interaktívne dotykové obrazovky.

Tlačidlá

Design na dosah ruky – až po jednotlivé tlačidlá. Získate konkrétne označenie podlaží, ktoré zodpovedajú vašej budove. Spolu s tlačidlami na privolanie kabíny, ponúkame niekoľko ďalších ovládacích prvkov, ako sú spínače na klávesy pre ďalšie funkcie, špeciálne volanie, ovládanie prístupu a tlačidlá odolné voči vandalizmu.

Displeje a dotykové obrazovky

Vo vnútri alebo mimo kabíny, sme radí, že Vám môžeme, pre riadenie výberu cieľa (DSC), ponúknuť širokú škálu displejov a dotykových obrazoviek. Môžete si vybrať moderné sklenené panely v rôznych prevedeniach. A na obrazovkách vo výťahu môžete poskytnúť svojim cestujúcim užitočné a zábavné informácie.

Vaše výhody na prvý pohľad

  • Vynikajúce usmernenie a funkčnosť používania
  • Užívateľsky prívetivý, bezbariérový výťahu
  • Odolné, ergonomické ovládacie prvky s nadčasovým, vysokokvalitný vzhľadom
  • Terminály pre riadenie výberu cieľa - Destination Selection Control (DSC)
Hore
Všetky práva vyhradené 2018 © thyssenkrupp Elevator
Znak|Právne záležitosti|