Komponenty

Technológia riadenia

Vysoko výkonné systémy zaisťujú optimálne cesty budúcnosti

Výkonný, citlivý, inteligentný - s našou novou riadiacou technológiou budeme rýchlo a efektívne aktualizovať váš výťahový systém.

Skupina produktov Thyssocontrol Multican (TCM) tvorí ideálny základ pre modernizáciu vášho systému. Jeho silný design s mnohými štandardnými funkciami môže byť rozšírený tak, aby zahŕňal niektoré funkcie špecifické pre užívateľa. Navyše, množstvo doplnkov, ako je výber cieľa, oznámenia, riadenie prístupu a komunikačné zariadenia zabezpečia, že váš výťah bude dostatočne rýchly - doslova.

Inteligentný riadiaci systém – Destination Selection Control (DSC)

Náš systém DSC ponúka oveľa viac ako bežné riadiace jednotky. Po stlačení tlačidla privolávača DSC zaznamenáva požadovaný smer jazdy, rovnako ako cieľové podlažie cestujúceho. Na základe týchto informácií, potom regulátor vyberie najvhodnejší výťah zo skupiny.

Oznámenia

Oznámenie zabezpečujú cielené, bezbariérové užívanie. Môžete tiež poskytnúť ďalšie dôležité informácie pre cestujúcich v kabíne.

Riadenie prístupu

Od jednoduchých kľúčových spínačov až po sofistikované, komplexné riešenie – pomôžeme vám integrovať existujúce systémy kontroly riadenia prístupu alebo začleniť jedno z riešení vyvinutých spoločnosťou thyssenkrupp.

Komunikačné zariadenia

V prípade núdze sú komunikačné zariadenia, ako napríklad tiesňové volanie, absolútne nevyhnutné. Komunikačné zariadenie môžu tiež prenášať dáta pre konkrétne hodnotenie.

Osobitné požiadavky

Regulátor výšky musí správne fungovať za všetkých podmienok, dokonca aj v oblastiach s osobitnými požiadavkami. Požiarne, evakuačné výťahy a výťahy s špeciálnou ochranou proti výbuchu sú len niekoľkými príkladmi.

Meracie a riadiace technológie

Ak chcete úspešne integrovať nový ovládač výťahov do existujúcej budovy, potrebujete flexibilné rozhrania. Až potom je možné inteligentne pripojiť širokú škálu pohonných systémov, pohonov dverí a ďalších výťahových doplnkov. Ponúkame flexibilné, vysoko účinné ovládacie prvky, ktoré dosahujú optimálny výkon v kombinácii s novými alebo existujúcimi pohonmi.

Frekvenčný menič

Naše frekvenčné meniče (VVVF) s vysokou spínacou frekvenciou sú zodpovedné za účinnosť a mimoriadne hladký chod. Ponúka úsporu energie, zmiernenie zaťaženia siete nízkym nárazovým prúdom, a predstavuje vysokú účinnosť na všetkých úrovniach, a to najmä v kombinácii s našimi pohonmi.

Systémové riešenia

Naša rodina riadiacich jednotiek MCM ponúka systémové riešenie špeciálne určené pre modernizáciu: od MCMx pre elektrické výťahy až po MCMh pre naše hydraulické výťahové systémy.

Hore
Všetky práva vyhradené 2018 © thyssenkrupp Elevator
Znak|Právne záležitosti|