Výťahy

Modernizačné riešenia

Efektivita a flexibilita na všetkých úrovniach.

Maximálna kvalita je našou najvyššou prioritou. To je to, čo nás inšpiruje v poskytovaní modernizačných riešení pre takmer každé možné využitie.

Môžete sa spoľahnúť na našu mimoriadne širokú škálu pomoci - od menších dodatočných vybavení projektov, k úplnej náhrade systémov a ak chcete navýšiť prepravnú kapacitu vášho zariadenia, vybudujeme dokonca dve nezávislé kabíny nad sebou, v jednej šachte.

V ideálnom scenári sa naša práca začína profesionálnou analýzou a prehliadkou výťahu v tesnej spolupráci s vami. To umožňuje našim špecialistom posúdiť vašu situáciu a poskytnúť podrobné rady podľa vašich možností modernizácie a vziať do úvahy všetky vaše individuálne želania.

Vo veľmi zriedkavých prípadoch musí byť vymenený celý výťah. Pri čiastočnej modernizácii začíname pracovať s jednotlivými komponentmi, a to aj v prípade náhradného systému, ktorý vám umožní zaujať flexibilný prístup budovy. Týmto spôsobom sa nevytvára žiadny prach, nie sú potrebné služby stavebného inžiniera a vyhnete sa hlučným stavebným prácam.

Hore
Všetky práva vyhradené 2018 © thyssenkrupp Elevator
Znak|Právne záležitosti|