ITS Medzinárodná Technická Podpora

ITS - servis ako žiadny iný

Výkonný. Progresívny. Jedinečný.

thyssenkrupp Elevator sa môže pochváliť vynikajúcim servisom – deň čo deň, nepretržite. Každý z našich servisných technikov môže čerpať znalosti a schopnosti z našej siete medzinárodnej technickej podpory (ITS), ktorý združuje znalosti a skúsenosti všetkých našich špecialistov po celom svete. Od technického know-how, až po zásobovanie náhradnými dielmi, je podpora ITS tým, čo robí náš servis globálne jedinečným. Ale nielen pre výťahy thyssenkrupp. Naši technici z ITS sú odborníkmi na systémy tretích strán od Otis, KONE, Schindler, alebo aj Orona.

Poznáme výťahy

Hlavným cieľom ITS je zabezpečiť, aby boli technici thyssenkrupp čo najviac oboznámení so všetkými výťahovými systémami. Naši technici priebežne absolvovujú odbornú prípravu a tréningy, takže majú vždy skúsenosti s najnovšími technológiami a môžu rýchlo vyriešiť všetky typy technických problémov.

Zjednodušujeme veci

Ponúkame kompletný servis pre produkty všetkých hlavných výrobcov výťahov. Môžete sa na nás spoľahnúť – pre nás je dôležite poskytovať špičkovú podporu pre všetky druhy výťahových systémov. Sme váš servis „pod jednou strechou“!

Vždy pripravení na rýchlosť

Vďaka infraštruktúre siete ITS, technici thyssenkrupp neustále aktualizujú svoje znalosti o vybavení zariadení našich konkurentov a oboznamujú sa s najnovšími technickými informáciami.

Používame najmodernejšie diagnostické nástroje

Diagnostické nástroje vyvinuté systémom ITS umožňujú našim technikom rýchle vyriešenie technických problémov. Vďaka najmodernejšiemu softvéru, môžu technici thyssenkrupp jednoducho komunikovať s riadiacimi systémami iných výrobcov.

Vždy pripravení konať

Výťahy sú v pohybe 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Takže možnosť spoľahnúť sa na servisný tím, ktorý je stále v prevádzke, je veľkou výhodou. V prípade potreby vám inžinieri ITS prídu, spolu s miestnym servisným technikom, s riešením problému na pomoc.

Vykonávame rýchlu výmenu

ITS má nielen veľkú zásobu náhradných dielov pokrývajúcu všetky potreby hlavných výrobcov výťahov, ale môže sa pochváliť tímom vysokokvalifikovaných technikov. Od získania zriedkavých originálnych dielov, až po dodanie kľúčových náhradných dielov cez noc - váš výťah bude opäť v prevádzke, bez zbytočných zdržaní.

Hore
Všetky práva vyhradené 2018 © thyssenkrupp Elevator
Znak|Právne záležitosti|