Možnosti konfigurácie

Optimalizujte svoje projektové údaje priamo podľa svojich požiadaviek!

Od jednoduchých kontrolných zoznamov po design kabín - tu nájdete praktické nástroje, ktoré vám pomôžu pri cielenom vyhľadávaní produktov.

Cabin designer tool synergy 100

synergy 100: ePlanning

Využite s+E83:E104voj stavebný priestor čo najlepšie a nájdite optimálne rozmery pre vašu novú kabínu synergy 100. Pre nové inštalácie môžete jednoducho nájsť najmenšie možné rozmery šachty pre konkrétnu veľkosť kabíny.

Naplánujte si synergy 100 teraz!
Cabin designer tool synergy 200 design line

synergy 100: design

Synergy 100 čistý, nadčasový design. Preddefinované kabíny vytvárajú atraktívne jednoduchý a cenovo dostupný výťah. Designová línia F ponúka širokú škálu jasných farieb zadného panelu, pre vytvorenie hravého štýlu. Vyberte si medzi moderným designom alebo klasickou nerezovou oceľou. Všetky povrchové úpravy sú trvalé. Ovládacie a indikačné panely zo skla alebo z nehrdzavejúcej ocele predstavujú dokonalý design synergy 100.

Navrhnite si svoju kabínu teraz!
Cabin designer tool synergy 200

synergy 200: ePlanning

synergy 200 je najpohodlnejším riešením našej rodiny výťahov synergy, určených pre stredne veľké obytné budovy a malé kancelárie, nemocnice a hotely s až 20 stanicami. Tento všestranný výťah ponúka výnimočný komfort a špičkový design, ktorý v pravom zmysle slova.

Naplánujte si synergy 200 teraz!
Cabin designer tool synergy 200 design line

synergy 200: design

K dispozícii sú dve špičkové konštrukčné rady so 17 (línia E) a 23 (línia D) preddefinovanými kombináciami, synergy 200 vám ponúka univerzálnu konštrukciu, ktorú potrebujete na vytvorenie osobitého prejavu.

Navrhnite si svoju kabínu teraz!
Cabin designer tool synergy 300

synergy 300: ePlanning

synergy 300 je prémiovým riešením našej rodiny výťahov synergy pre luxusné obytné budovy a malé kancelárie, nemocnice a hotely s až 20 stanicami. Bez námahy a štýlovo spĺňa požiadavky a jtých najnáročnejších cestujúcich, a to od špičkovej technológie až po kvalitu prevedenia aj tých najmenších detailov designu.

Naplánujte si synergy 300 teraz!
Cabin designer tool synergy 300 design

synergy 300: design

Designové línie A a B, ako aj riešenia na mieru, ponúkajú nekonečné možnosti, ako dotvoriť výťahovú časť vášho firemného designu. Od nehrdzavejúcej ocele, po prémiové lamináty alebo panoramatické sklenené kabíny - máte na výber.

Navrhnite si svoju kabínu teraz!
ePlanning evolution blue

ePlanning evolution

Či už ide o inštaláciu nového systému alebo modernizáciu, evolution dokonale zapadá do vašej budovy - na milimeter.

Naplánujte si evolution teraz!
eSlider escalators and moving walks

eskalátory eSlider a pohyblivé chodníky

Digitálny konfigurátor vám ponúkne všetky podstatné rozmery a hodnoty eskalátorov a pohyblivých chodníkov thyssenkrupp. Jednoducho zadajte požadovanú výšku zdvihu a zvoľte uhol sklonu a šírku stupňa alebo palety!

Optimalizujte svoje projektové údaje priamo podľa svojich požiadaviek!
Hore
Všetky práva vyhradené 2019 © thyssenkrupp Elevator
Znak|Právne záležitosti|